Vilken dag, vi började dagen med att checka in på fantastiska Steam Hotel i Västerås, drömmigare hotell får man ju leta efter. Titta bara vårt rum, hur fint? Älskart!
Det var dags för SPA, självklart i Josefin's & Kicki's baddräkt, dom lanserar ju sin badkollektion imorgon. Vi är här för att fira den!
Det bjöds på smarriga och instavänliga juicer (;

Såhär har dagens look sett ut, har glidit omkring i morgonrock och tofflor hela dagen. Ibland så älskar man ju sitt jobb mer än vanligt!
Till lunch så bjöds det på vietnamesiska vårrullar, så himla fräscht & gott.

Härligt sällskap hade man också <3
Här är några delar av deras kollektion, hur fina bikinis? Jag tokgillar dom, kollektionen släpps på NAKD klockan 07.00 imorrn så stay tuned!
Här är även en baddräkt från deras kollektion, så himla fin. Helt klart en utav mina favoriter!
Kvällen avslutades på hotellets 18:e våning med en asiatisk avsmakgnings-meny och passionsfruktdrinkar. Jo man tackarr!!
Här har ni finisarna som ligger bakom kollektionen, så underbara tjejer. Tusen tack för allt idag, så himla mysig dag verkligen. Stort lycka till nu med kollektionen, jag tror den kommer bli toppen och sälja på som tusan. Jag har med mig några godbitar till Thailand som ni ska få se. Så håll utkik!
Nu ligger jag och Emma och knappar på en varsin dator, i likadan pyjamas haha. Twinning deluxe, måste se sjukt roligt ut haha. Nu ska vi slår igen våra blå och signa ut. Imorgon väntar lite fotojobb och en drömmig frukost innan vi checkar ut!
Kollektion hittar ni HÄR